CPU Cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0

2,500 L

Universal cpu cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0 për procesorët Intel dhe AMD.
Ka përbërës për montim në bazat e shumta, siç janë Intel LGA1155 / 1156/775 dhe AMD AM4 / AM3 / AM2 + / AM2 / K8. 2 tubat e bakrit vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me procesorin duke i mbrojtur ata nga mbinxehja. Mbulesa FRE e tifozit ndihmon në thithjen e dridhjeve dhe zvogëlimin e zhurmës së saj.

3 in stock

SKU: Mini FS V2.0

Categories:

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Technical Spec for CPU Cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0

 CPU Cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0 Universal për procesorët Intel dhe AMD.
Ka përbërës për montim në bazat e shumta, siç janë Intel LGA1155 / 1156/775 dhe AMD AM4 / AM3 / AM2 + / AM2 / K8. 2 tubat e bakrit vijnë në kontakt të drejtpërdrejtë me procesorin duke i mbrojtur ata nga mbinxehja. Mbulesa FRE e Ventilatori ndihmon në thithjen e dridhjeve dhe zvogëlimin e zhurmës së saj.

Overall Dimension119X75X112mm
Fan Dimension80x80x25mm
Net Weight276g
Bearing TypeHydro Bearing
Rated Voltage12VDC
Operating Voltage10.8~13.2VDC
Started Voltage7VDC
Rated Current0.12±10%A
Power Input1.44W
CPU Fan Speed2200±10%RPM
Max. Air Flow25.13CFM
Fan Noise24.7dB(A)

 

To Deepcool IceEdge Mini FS V2.0 është në përputhje me Socket e mëposhtme:

 

Intel Socket for CPU coolingAMD Socket for CPU cooling
Intel Socket 95WAMD Socket 100W
LGA115X/LGA775AM4 “Zen”
Core i7/i5/i3FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754
Core 2 ExtremeAPU A10/A8/A6/A4
Core 2 QuadFX 8/6/4-Core
Core 2 DuoPhenom II X6/X4/X3/X2
Pentium/Pentium GPhenom X4/X3/X2
Pentium D/Pentium 4Athlon II X4/X3/X2
Celeron Dual-CoreAthlon X4/X2
Celeron/Celeron DAthlon
Sempron
Business Class

 

 

You can find more infromation for CPU Cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0 at  This Link

Υou can also find more CPU COOLER at Here

Weight0.9 kg
Brand

Deepcool

Socket

Intel Cpu Fans + AMD Cpu Fans

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CPU Cooler Deepcool IceEdge Mini FS V2.0”