Cooling Pad intex IT CP07

800 L 20%

– Material: ABS plastics
– Dimension: 280x270x40mm
– Bearing type: sleeve bearing
– Rated voltage: 5V
– Rated current: 0.23A
– Fan speed: 700 R.P.M.
– Power input: 1.15W
– Power: USB

5 in stock

SKU: IT CP-07

Categories:

Features:

  • Intex IT CP07 Laptop Cooling Pad.Ftohës Laptopi shitet në internet me çmim të ulët në Oktouest store!
  • Cooling Pad me performancë të lartë jan krijuar posaçërisht për të mbajtur laptopin tuaj që mos te nxehet.
  • Dizajni i vemtilatorit me zhurmë shumë e ulët dhe funksioni super ftohës i nxehtësisë .Dizajni i ekranit të gjerë të sipërfaqes, i cili përmirëson aftësinë e funksionit të ftohjes .

Notebook Cooling Pad INTEX model IT-CP07
– Material: ABS plastics
– Dimension: 280x270x40mm
– Bearing type: sleeve bearing
– Rated voltage: 5V
– Rated current: 0.23A
– Fan speed: 700 R.P.M.
– Power input: 1.15W
– Power: USB

BrandIntex
Item Weight259 g
Package Dimensions31.2 x 29 x 4.2 cm
Item part number8902956041736

 

 

 

 

 

 

Cooling Pad intex IT CP07 ABS mbajtësi plastik 135 mm Fan 700 RPM Shpejtësia e Fanit Mënyra e Fuqisë së Fanit: USB Specifikimet Teknike të Tapësirës së Ftohjes së Intex IT CP07  SPECIFIKIMET Materiali ABS Dimensioni plastik 270x225x70mm Lloji i mënyrës së mbajtjes Tensioni me vlera 5V vlerësuar me tanishme 0.23A Dimensioni i tifozit 135 mm Fan Speed 700RRM Inputi i energjisë 1.15W Modaliteti i energjisë USB.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Υou can also find more ALL-IN-ONE WATERCOOLING at  Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

Intex

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Cooling Pad intex IT CP07”