Adapter SBOX 3.5MM F – TYPE-C M

300 L

Adapter SBOX 3.5MM F – TYPE-C M

5 in stock

SKU: AD.TYPEC-3.5MM

Categories:

Adapter SBOX 3.5MM F – TYPE-C M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Adapter SBOX 3.5MM F – TYPE-C M

  • USB-C interface
  • Stereo sound
  • 1 x 3.5mm jack for combined speaker+mic connection

Emri i produktit: Adapter USB për kufje USB C me 3.5 mm

Materiali: Materiali i guaskës ABS + Lidhës i veshur me metal + xhaketë TPE

Lidhës: Lloji C Mashkull me 3.5 mm Femra Jack

Gjatësia e kabllove: 9,6 cm / 3.78 inç

Pakoja që përfshin:

Adapter i kufjeve 1 X USB C në 3.5 mm

Karakteristika të forta – Thirrjet mbështetëse dhe funksioni i kontrollit të vëllimit. (Shënim: 1. Nëse pajisja USB c me port audio 3,5 mm, mund të mos mbështesë; 2. Për kufjet iPad dhe Apple, ai mbështet vetëm thirrjet telefonike, por jo kontrollin e vëllimit.)
Dizajn i dobishëm – Vetëm 12cm në gjatësi, ky kabllo përshtatës USB 3.5 mm usb është shumë i lehtë dhe i përshtatshëm për tu realizuar, mund ta vendosni në një pako, çantë apo vende të tjera. Kudo dhe në çdo kohë ju mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar me telefonin tuaj USB C nëse zotëroni këtë adaptor USB 3.5 mm.

 

Υou can also find more  Adapter 3.5mm F – TYPE-C M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.2 kg
Brand

SBOX

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Adapter SBOX 3.5MM F – TYPE-C M”