Adapter Micro USB F -TYPE C M

250 L
Transfer rate : up to 480 Mbps
PC & Mac compatible
Color: Black
Barcode: 616320535599

Available on backorder

SKU: AD.USB-C B

Categories:

Adapter Micro USB F -TYPE C M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

Adapter Micro USB F -TYPE C M
Transfer rate : up to 480 Mbps
PC & Mac compatible
Color: Black
Barcode: 616320535599
Karikimi dhe sinkronizimi: Karikimi i  Micro USB F -TYPE C M me shpejtësi të lartë dhe transferimi i shpejtë i të dhënave (480 Mbps). Të integruar 56 K – Rezistencë ndaj sigurisë dhe besueshmërisë suaj
Në të dy anët e shqipit janë: USB jashtë C nuk ofron ndonjë ndryshim midis sipër dhe poshtë. Pavarësisht se çfarë futni në energji – ajo shkon. Sa herë eshte e  vogël dhe e lehtë për të marrë e pastër, ju mund të merrni ose në çantën tuaj të portofolit ose laptop. Si zyra ashtu edhe ju jeni natën speciale, ato janë më të mirat.
Matjet kompakte lejojnë përdorimin e adaptorëve të rastit prej kadife, kështu që nuk ka nevojë të hiqet më parë.
Për më shumë informacion për produktin do të gjeni  më poshte ,Këtë produkt mund ta blini online ose ne dyqanin tonë.

 

Υou can also find more  Micro USB F -TYPE C M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Adapter Micro USB F -TYPE C M”