KOMPJUTER PCs

Kompjuter Pcs, në dyqanin Oktouest kompjuter store,do të gjeni një koleksion të madh kompjuterash.Dërgesa është falas dhe pagesë në dorëzim në Shqipëri.

Të gjith kompjuterat tan sistem Amd dhe intel perdorin pjesë te teknologjise të fundit.Motherboard me dalje HDMI dalje USB3 memory ram DDR4 dhe gjithashtu në trup SSD M2 për të patur një shpejtësi të madhe në ngarkimin e sistemit Windows dhe në lojrat gaming.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Kompjuter Pcs

 • 9th Generation Intel Core i5 9600K 3.7GHz Six Core Processor
 • 8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz Memory
 • 240GB NVME M.2 Solid State Drive
 • Seagate BarraCuda 2TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card
 • Gaming Chasis Gaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
 • CORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
 • Gigabyte Z390 UD LGA 1151 Z390 Chipset ATX Motherboard
 • Coolermaster Hyper 212 EVO CPU Cooler
 • Gaming Monitor AOC C24G1 24¨ Curved Full HD Wide LED VA - 144Hz
 • Windows 10 Pro
 • 3rd Gen AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz Eight-Core Processor
 • 16GB Corsair Vengeance LPX Black DDR4 3200MHz Memory Module
 • Seagate BarraCuda 3TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
 • Samsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 SSD (up to 3500MB/s R | 2300MB/s W)
 • NVIDA GeForce RTX 2070 8GB Super GDDR6 Graphics Card
 • Gaming Chasis Gaming Chasis Phanteks Eclipse P360X Digital RGB Windowed
 • CORSAIR RMx Series RM750x (2018) 80 PLUS Gold Fully Modular ATX Power Supply
 • Gigabyte X570 UD AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
 • Gaming Monitor AOC G2790PX 27" FullHD LED-TN
 • Corsair Hydro Series, H100x, 240mm Radiator, Dual 120mm PWM Fans, Liquid CPU Cooler
Windows 10 Pro AMD AM4 Ryzen 5 6 Box 1600 3.2GHz 6xCore 16MB 65W 8GB DDR4 2666MHz Memory Kingston SSD M.2, 240GB SA400M8/240G 1TB 3.5" SATA Hard Drive GIGABYTE GA-A320M-S2H (REV. 1.X) Motherboard Gigabyte GeForce GTX 1050TI 4GB DDR5 Power Supply: 600W Thermaltake SMART RGB Optical Drive - No Gaming Chasis:BIT FORCE ARGB GAMING GALAXY ATG-2 Gaming Keyboard VIKING‐2 White Shark Kb GK‐1924 Metal GAMING Mouse MOUSE GMK‐1901
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 5 2600 Six Core Processor
 • 8GB DDR4 2400MHz
 • Gigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6GB Graphics Card
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • SSD Samsung 850 Evo 250GB
 • 1TB SATA3 7200 RPM HDD
 • Psu ATX: Cooler Master Masterwatt Lite 500W 80 PLus White
 • Optical Drive Dvd Rw
 • Gaming Chasis: Corsair Carbide Series Spec-01 Red LED
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI
 • Windows 8 Pro
 • AMD CPU A4 X2 4000
 • Motherboard ASRocK FM2A75M
 • 4GB DDR3 1600MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • 500w Power Supply
 • DVD-RW Optical Drives
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor with Radeon Vega Graphics
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • 4GB DDR4 2400MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • Intel® Core i3-3240 Processor
 • ASROCK MB H61M-VG4 Motherboard
 • 4GB DDR3 1600MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • BIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2
 • 500w Power Supply
 • DVD-RW Optical Drives
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • 8th Generation Intel® Core i3 8100 3.6GHz Quad Core Processor
 • 4GB DDR4 2400MHz
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • Intel Celeron G1620 (2.70GHz)
 • ASROCK MB H61M-VG4 Motherboard
 • 4GB DDR3 1600MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Supercase ATX Tower Case
 • 450w Power Supply
 • DVD-RW Optical Drives
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • 9th Generation Intel i5 9400F 2.9GHz Six Core Processor
 • 4GB DDR4 2400MHz
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • BIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • 9th Generation Intel i5 9400F 2.9GHz Six Core Processor
 • 4GB DDR4 2400MHz
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • BIT FORCE Mid Tower Gaming SHADOW SE-2
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor with Radeon Vega Graphics
 • Gigabyte A320M-S2H Motherboard
 • 4GB DDR4 2400MHz Memory
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107