TASTIERA

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi tastiera në çmim okazion !

Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë të mundshëm për ofertën e tastierave  në tregun Shqiptar.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

TASTIERA

 • Connectivity : USB
 • Special keycap structural design, long life for use 10.000.00 life times
 • Special design for space bar and enter key
 • High resilience, enhance the touch feeling and increase of service life
 • Prevent spill design, prevent spill damage
 • Works with windows 8
 • Optical mouse
 • 1000 dpi
 • 3 buttons & scrolling wheel
Ultra komoditet, performancë të shkëlqyer dhe pamjen tërheqëse me prekje të shkëlqyeshme. Teknologjia speciale ultra-qetësuese, mund të zvogëlojë zhurmën gjatë përdorimit, Dizajni strukturor i kapakëve të veçantë, krijon jetë të gjatë në përdorim. Mausi pa tel, i pajisur me një sensor optik që mund të shkëmbehet 1000 dpi që mundëson përgjigje të shpejtë dhe saktësi të lartë.
Tastiere Viking White Shark Keyboard modeli GK-1624 MetalDizajn perfekt me drita te ndryshme duke krijuar nje mini ylber mbi tasteVjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshmeQendrueshmeri ne levizje fale pllakes metalike si dhe vendit te krijuar enkas per smartphoneIdeale per te luajtur lojrat tuaja te preferuaraPershtatet me Windows XP/ Vista / 7/ 8/ 10 i MacOS
Silent keys high response Windows Start button Windows 10 - 8 - 7, Windows Vista, Windows XP
Ultra komoditet, performancë të shkëlqyer dhe pamjen tërheqëse me prekje të shkëlqyeshme. Teknologjia speciale ultra-qetësuese, mund të zvogëlojë zhurmën gjatë përdorimit, Dizajni strukturor i kapakëve të veçantë, krijon jetë të gjatë në përdorim. Mausi pa tel, i pajisur me një sensor optik që mund të shkëmbehet 1000 dpi që mundëson përgjigje të shpejtë dhe saktësi të lartë.
The economical solution that will amaze you! Manufacture: NILOX Color: Black
1. MouseIdeal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 DpiDizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin OpticalI pershtatshem per Win XP/ VISTA/7/8/10 and Mac OS2. Tastiere Me drita LED ne ngjyre blu duke krijuar nje dizajn perfektVjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +8 taste Multimedia3.Mouse PadKornize e dizenjuar me peshkaqen te bardheMaterial i cili ngjitet poshte per te dhene efikasitet dhe qendrueshmeri
 • Specification IT-1018
 • Interface USB/PS2
 • Total travel 3.8+/-0.5
 • Travel to peak 1.5+/-0.5
 • Switch life 10 million
 • Supply voltage and current 5V DC @ 100mA
 • OS Windows Xp/7/8/8.1/10
Ultra comfort, outstanding performance and attractive appearance with high elasticity silica gel, better elasticity excellent touch. Special ultra-Quiet technology, can reduce the noise during use prevent spills damage.
 • Dimension(mm) :465*175*30mm
 • Supply voltage :+5VDC+/-5%@100MA
 • Operating temp :0 +55 C
 • Storage temp :-20 +65 C
 • Operating humidity :10%+95%RH
 • Available color :Black
Tastiera kryesore mekanike nga Motospeed është këtu për t'ju ofruar një eksperiencë të madhe përdorimi. Pajisja është e pajisur me çelsat OUTEMU dhe ka shumë dritë me skena të gatshme dhe aftësi për të ruajtur zgjedhjet tuaja personale. Tasti FN e bën atë një tastierë të plotë me shumë funksione.