Televizore

 • Televizor Haier 50″
 • Model: LE50K6500UA.
 • Android 6.0.
 • Me kornize te holle Slim.
 • Ekran LED 50″ (127 cm).
 • Rezolucion Ultra HD/4K
 • Marresi DVB-T2/T/C.
 • Fuqia 136.W
 • Smart TV: Po
 • Wi-Fi® i integruar: Po
 • Shfletuesi i Internetit: Po
 • Aplikimet HAIER @ TV: Po
 • DVB-S2: Po
 • DVB-T2 (dixhital tokësor): Po
 • DVB-C (kabllo dixhitale): Po
 • DVB-T (Digital Terrestrial): Po
 • CI +: Po
 • Televizor i markes Haier modeli LE 43 K6000TF
 • Ekran LED me madhesi 43"  dhe rezolucion FULL HD me nje pamje te qarte dhe te paster
 • Nje dizenjo elegante Slim TV. Me kornize te holle ngjyre te zeze
 • Marresi DVB-T2/T/C/S2. Fuqia 70W. Ka vend per USB dhe dalje HDM
Ekran me madhesi32" (81 cm) rezolucion HD Nje dizajn elegant Slim TV. Me kornize te holle ngjyre gri Marresi DVB-T2/T/C Fuqia 31 W dhe klasi energjise A+
 • Televizor i markes TV HAIER   43'' Smart Android 7.0 U6500A
 • Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.
 • Operon me sistemin Android 7.0. Panel LG
 • Me madhesi ekrani 43" LED
 • Marresi DVB-T2/T/C . Me rezolucion Full HD 1920X1080
 • Televizor Haier 50″
 • Model: LE50K6500U
 • Android 6.0.
 • Me kornize te holle Slim.
 • Ekran LED 50″ (127 cm).
 • Smart TV: Po
 • Wi-Fi® i integruar: Po
 • Shfletuesi i Internetit: Po
 • Aplikimet HAIER @ TV: Po
 • DVB-S2: Po
 • DVB-T2 (dixhital tokësor): Po
 • DVB-C (kabllo dixhitale): Po
 • DVB-T (Digital Terrestrial): Po
 • CI +: Po